All entries of this event
 
Prvi pokalni turnir v tradicionalnem karateju - Katana euro cup 2022  print this site
 Search:
Team Entries Categories
Akademija Natura-Do(Natura-Do)
 SLOVENIA (SLO)
Bizjak Anže KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI
        Akademija Natura-Do(Natura-Do), SLOVENIA (SLO) Jeremić Dunja KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
        Akademija Natura-Do(Natura-Do), SLOVENIA (SLO) Peršin Patrik KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE
        Akademija Natura-Do(Natura-Do), SLOVENIA (SLO) Šestan Amna KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Akademija Natura-Do(Natura-Do), SLOVENIA (SLO) Sluga Nika KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Akademija Natura-Do(Natura-Do), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 5         Total athletes 5
Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica)
 SLOVENIA (SLO)
Bešlagič Sven KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Dabižljevič Marko KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Dabižljevič Marko KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Hafizovič Ajla KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Kolakovič Ajan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Kolakovič Ajan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Kolakovič Tarik KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Kolakovič Tarik KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Obradovič Milan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Obradovič Milan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Omejc Kravanja Ema KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Pejič Ana KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Pejič Ana KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Pejič Mila KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Pejič Mila KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Petrovič Tristan KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Petrovič Tristan KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Rakovič Kris KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Sušnik Domen KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO) Sušnik Domen KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Huda Mravljica Karate klub(Huda Mravljica), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 20         Total athletes 12
Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce)
 SLOVENIA (SLO)
ADAMIČ JAKOB KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ADAMIČ JAKOB KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ADAMIČ JULIJA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ADAMIČ JULIJA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ADAMIČ JULIJA KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ARH ENEJ KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) BASSANESE VITA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) BASSANESE VITA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) BASSANESE VITA KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) BOLČINA URBAN KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) BOLČINA URBAN KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) DEWAELE NINA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) DEWAELE NINA KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GARTNAR VID KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GARTNAR VID KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GOLEC ROK KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GOLEC ROK KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GRAČNER MAXIM KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GRAČNER MAXIM KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GRAD ANIKA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) GRAD MARK KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) Karate akademija Radovljica(GRAD, GRAD, PRETNAR)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) KOŠIR BASTIAN KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) KOŠIR BASTIAN KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) LINDIČ DOMEN KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) MAGISTER MILA KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) MARTINS VASCONCELLOS PEDRO KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) MARTINS VASCONCELLOS PEDRO KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) MUČIČ HANA KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) MUČIČ HANA KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) POGAČNIK LARA KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) POGAČNIK LARA KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) POGAČNIK LARA KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) PRETNAR NEJC KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) PRETNAR NEJC KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) PRISTAVEC NIK KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) TOMO MUČIČ KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) TRIPLAT TEVŽ KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) TRIPLAT TEVŽ KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) URŠIČ MEDEJA KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) URŠIČ MEDEJA KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN BOR KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN BOR KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN DOMEN KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN DOMEN KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN ŽIGA KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce), SLOVENIA (SLO) ZUPAN ŽIGA KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate Akademija (Akademija Bohinj Bled Lesce[1]), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 47         Total athletes 25
Karate klub Goryu(Goryu)
 SLOVENIA (SLO)
Brežan Vitan KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Brežan Vitan KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Jimenez Elvira KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Kenda Jošt KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Kenda Jošt KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Kenda Sara KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Kragelj Zala KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Leban Manuela KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Lubi Bratuž Rok KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Markič Aljaž KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Munih Teja KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Pičulin Anika KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Rajk Bine KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Rajk Minka KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Rozman Tom KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Rozman Tom KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO) Rutar Jasmina KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Goryu(Goryu), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 17         Total athletes 14
Karate klub Grade(KK Grade)
 SLOVENIA (SLO)
Grade 1(Kogovšek, Kovič, Smodiš)   KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Aram Eva KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Aram Eva KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Aram Eva KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Bajramaj Alvina KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Bajramaj Alvina KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Čalkić Lorena KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Čalkić Lorena KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Čalkić Lorena KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Lian Val KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Lian Val KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Lian Val KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Lian Val KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Vitan Lan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Vitan Lan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Cvet Vitan Lan KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Delor Teo Anton KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Delor Teo Anton KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Delor Teo Anton KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Delor Teo Anton KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Džordžić Surya KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Džordžić Surya KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Fele Jure KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Fele Jure KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Gomboši Naya KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Gomboši Naya KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Gostiša Van Gennip Nick KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Gostiša Van Gennip Nick KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grabež Nikolina KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grabež Nikolina KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 10(Kapler, Keše, Mohorič)   KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 11(Mozetič, Rešetić Vede, Šarić)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 12(Mozetič, Rus, Šepul)   KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) GRADE 13(DŽORŽIĆ, Lipovčić, Čalkić)   KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 2(Lukman, Slaviček, Zajc)   KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 3(Bajramaj, Gombaši, Lah)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 4(Hemler, Oblak, Valek)   KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 5(Fele, Jovanovski, Vangennip Gostiša)   KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 6(Cvet, Islamaj, Škodlar)   KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 7(Islamaj, Weber, Weber)   KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 8(Aram, Grabež, Jašić)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE C, STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Grade 9(Lah, Tance, Vidič)   KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Hemler Marko KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Hemler Marko KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Islamaj Ian KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Islamaj Ian KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Islamaj Liam KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Islamaj Liam KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Islamaj Liam KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Jašić Đana KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Jašić Đana KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Jovanovski Kristian KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Jovanovski Kristian KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kapler Enej KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kapler Enej KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Keše Jakob KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kogovšek Zoja KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kogovšek Zoja KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kovič Jona KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Kovič Jona KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lah Brina KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lah Brina KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lah Brina KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lah Zarja KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lah Zarja KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lipovčić Darja KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lipovčić Darja KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lukman Gaber KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Lukman Gaber KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Malavašič Rok KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Malavašič Rok KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mohorič Lian KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mohorič Lian KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mozetič Erik KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mozetič Erik KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mozetič Sara KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mozetič Sara KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Mozetič Sara KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Oblak Jure KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Oblak Jure KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Oblak Nina KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Pance Luna KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Pance Luna KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Pance Luna KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Podboršek Ela KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Podboršek Ela KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Polc Mark KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Polc Mark KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Polc Mark KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Pontelli Maks KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Pontelli Maks KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Rešetić Vede Hannah KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Rešetić Vede Hannah KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Rus Vid KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Rus Vid KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Rus Vid KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šarić Nađa KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šarić Nađa KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šarić Nađa KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šečić Viktor KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šečić Viktor KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šepul Matic KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šepul Matic KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Simivassen Samuel Richard KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Simivassen Samuel Richard KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Škodlar Natan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Škodlar Natan KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Škodlar Natan KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Slaviček Enej KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Slaviček Enej KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Smodiš Nia KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Smodiš Nia KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Šojić Uroš KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Stojanov Spase KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Stojanov Spase KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidič Helena KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidič Helena KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidič Helena KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidič Lucija KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidič Lucija KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidmar Zarja KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Vidmar Zarja KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Weber Aljaž KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Weber Aljaž KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Weber Matic KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Weber Matic KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Zajc Jošt KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Zajc Jošt KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Zupančič Zoja KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        Karate klub Grade(KK Grade), SLOVENIA (SLO) Zupančič Zoja KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Grade[1](KK Grade[1]), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 130         Total athletes 53
Karate Klub Kaze(KK Kaze)
 SLOVENIA (SLO)
Valek Bor KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate Klub Kaze(KK Kaze), SLOVENIA (SLO) Valek Bor KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate Klub Kaze[1](KK Kaze[1]), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 2         Total athletes 1
Karate klub Kensei(Kensei)
 SLOVENIA (SLO)
Zore Ažbe KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub Kensei(Kensei), SLOVENIA (SLO) Zore Tristan KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Kensei(Kensei), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 2         Total athletes 2
KARATE KLUB MI-KI(MI-KI)
 SLOVENIA (SLO)
Čehajič Katrin KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Čehajič Katrin KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dizdarević Alina KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dizdarević Alina KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dizdarević Hana KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dizdarević Hana KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dizdarević Hana KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dobovišek Mitja KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dobovišek Sergej KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Dobravc Nina KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Juvan Andrej KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Juvan Andrej KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Kavčič Petra KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Košir Sebastjan KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Košir Sebastjan KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Legat Matija KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Maher Lana KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Maher Lana KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Talić Din KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Talić Din KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Zorc Ina KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO) Zorc Ita KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB MI-KI(MI-KI), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 22         Total athletes 14
Karate klub Mislinja(KK Mislinja)
 SLOVENIA (SLO)
Felle Drago KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Mislinja(KK Mislinja), SLOVENIA (SLO) Felle Drago KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub Mislinja(KK Mislinja), SLOVENIA (SLO) Ogris Ika KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Mislinja(KK Mislinja), SLOVENIA (SLO) Ogris Žak KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub Mislinja(KK Mislinja), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 4         Total athletes 3
Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina)
 SLOVENIA (SLO)
Adamović Mihajlo KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Antolin Jošt KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Antolin Jošt KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Ažbe Ema KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) B. Novak Jernej KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) B. Novak Jernej KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Čimžar Neli KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Čimžar Neli KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Čimžar Neli KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Ivanušič David KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Jovanov Trajche KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Kondić Dejan KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Kostić Ajša KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Kostić Ajša KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Lipušček Marcel KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Lipušček Marcel KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Lipušček Marcel KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Liška Lara KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Liška Lara KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Misson Martin KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Misson Martin KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Mulalić Mensur KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Podlipnik Ajda KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Podobnik Jon KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Šifrar Manca KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Šifrar Manca KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Slijepčević Daniel KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Šulgaj Andrej KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Šulgaj Andrej KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Terbovc Matic KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Terbovc Matic KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Terbovc Matic KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Trajković Miha KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO) Trajković Miha KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        Karate klub mladina, Škofja Loka(KK Mladina), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 34         Total athletes 20
Karate klub Tora(Tora)
 SLOVENIA (SLO)
BAŠIČ ANES KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) BAŠIČ ANES KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) GRIPARIČ DAŠA KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) GRIPARIČ DAŠA KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Laginja Valentina KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Laginja Valentina KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Majkić Gaja KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Majkić Gaja KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Ovsiannikov Aleksey KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO) Stepanov Nikita KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        Karate klub Tora(Tora), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 10         Total athletes 6
KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI)
 SLOVENIA (SLO)
Avdić Sayra KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Avdić Sayra KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Beganović Zinaid KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Brestovac Jan Vid KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Brestovac Jan Vid KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čarman Lenart KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čelenka Muhamed KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čelenka Muhamed KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čelenka Muhamed KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čelenka Sumeja KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Čelenka Sumeja KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Djurić Lana KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Djurić Lana KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI TOP 8
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Horozović Larisa KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Horozović Larisa KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Ibišević Ajdin KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Ibišević Ajdin KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI TOP 8
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Ibišević Ajdin KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Ibišević Ajdin KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Italo Pia KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) KARATE KLUB WAZA-ARI(Djurić, Pezer, Smlatić)   KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) KARATE KLUB WAZA-ARI(Horozović, Ibišević, Čelenka)   KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) KARATE KLUB WAZA-ARI(Sadiković, Silić, Smajić)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Košir Leon KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Košir Leon KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI Final
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Mihelič Antonio KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Mihelič Antonio KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Omanović Harun KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Omanović Harun KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Sadiković Taira KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Silić Lamija KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Smajić Adna KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Smajić Adna KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI Final
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Smajić Adna KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Tahić Bilal KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Tahić Bilal KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Topalović Din KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Topalović Din KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) WAZA-ARI 1(Italo, Košir, Čarman)   KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) WAZA-ARI 2(Beganović, Tahić, Čelenka)   KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) WAZA-ARI 3(Avdić, Omanović, Đaferi)   KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Đaferi Nejla KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO) Đaferi Nejla KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        KARATE KLUB WAZA-ARI(WAZA-ARI), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 43         Total athletes 21
KIMON(KIMON)
 SLOVENIA (SLO)
Banjac Luiza KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Banjac Luiza KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Boh Luka KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Boh Luka KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Boh Luka KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) ČOPI ELIZA KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) KIMON st. deklice(Repnik, Skube, ČOPI)   KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE C, STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Malačič Peter KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Mujkić Irnel KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Pegan Sofia KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Pegan Sofia KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Prevc Maks KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Prevc Maks KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI Final
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Prevc Maks KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO) Skube Stella Ava KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI
        KIMON(KIMON), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 15         Total athletes 9
KK Oldersi(Oldersi)
 SLOVENIA (SLO)
PRIMC JOŽE KATA POSAMEZNO OPP MLADINCI in ČLANI in VETERANI - vsi pasovi
        KK Oldersi[1](Oldersi[1]), SLOVENIA (SLO):   Total entries: 1         Total athletes 1

        Teams: 14        Total entries: 352        Total athletes: 186

  
Privacy statement | GTC |  Imprint

ITKF - 2022 (2022-10-04 18:02:02 CEST +02:00)