Results
 
XIII Turniej Karate Tradycyjnego Baltic Cup - Results  print this site
 Search:
Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
1
BOGUSZ JERZY AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
2
PERUCKI STANISŁAW AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
3
ZABROCKI DAWID KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
4
FORMELA TOMASZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
5
FLIS FILIP AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
5
KOCHANEK IGNACY AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa A - Kihon [Ch] - do 6 kyu
7
GNYBA WOJCIECH KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Grupa B - Kata [Ch] - do 8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa B - Kata [Ch] - do 8 kyu
1
BOGUSZ KAJETAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa B - Kata [Ch] - do 8 kyu
2
MATYKA MAKSYMILIAN KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa B - Kata [Ch] - do 8 kyu
3
BOTKIEWICZ BARTOSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Grupa B - Kata [Ch] - do 8 kyu
4
JANIAK MARCEL KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
1
ZABROCKA MAGDALENA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
2
KAPICA EMILIA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
3
GÓRECKA POLA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
4
MIKOŁAJCZYK HANNA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
5
WENTA BARBARA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
5
OSTASZEWSKA KAJA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
7
GAJEK NATALIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa B - Kata [Dz] - 9-8 kyu
7
HAŁĘZA ALICJA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
1
KHVASHCHYNSKI JARASH AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
2
PAJĄK MATEUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
3
LABUDA MAKSYMILIAN KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
4
KURŁOWICZ SZYMON AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
5
KAPUŚCIŃSKI GRZEGORZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
5
SZYSZKOWSKI ANTONI AKADEMICKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO TORUŃ  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
7
DOMRAZEK TOMASZ KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - 7-5 kyu
7
MIERZEJEWSKI OLIWIER KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
Grupa C - Kata [Ch] - do 8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa C - Kata [Ch] - do 8 kyu
1
KAWAŁKO TYMON KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - do 8 kyu
2
JODŁOWSKI FRANCISZEK AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - do 8 kyu
3
STOSIK MAKSYMILIAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa C - Kata [Ch] - do 8 kyu
4
GOŁĘBIOWSKI MILAN KLUB KARATE TRADYCYJNEGO YAMANEKO  POLAND
Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
1
STUDZIŃSKA EMILIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
2
MIĄSKOWSKA LENA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
3
STUDZIŃSKA APOLONIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
4
WIELGOSZ MAGDALENA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
5
SMOLIŃSKA MARTYNA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - 7 kyu
5
SMOLIŃSKA LENA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
Grupa C - Kata [Dz] - do 8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa C - Kata [Dz] - do 8 kyu
1
MAKOWSKA LARA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - do 8 kyu
2
WIEJAK ADRIANNA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - do 8 kyu
3
BLIŹNIUK GABRIELA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa C - Kata [Dz] - do 8 kyu
4
HUPAŁO AGATA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
1
KOWALSKI WIKTOR AKADEMICKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO TORUŃ  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
2
KRUWELSKI MARCEL AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
3
DZIOMBA MICHAŁ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
3
WOŹNIAK NIKODEM AKADEMICKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO TORUŃ  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6-3 kyu
5
WIELGOSZ SZYMON KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
1
MENDEL ALICJA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO BUSHI  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
2
HOPPE AGATA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
3
SZEWCZYK BARBARA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
3
GŁOWIENKO POLA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
5
WOLSZCZAK WERONIKA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
5
STUDZIŃSKA WIKTORIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6-4 kyu
7
NOWICKA ELŻBIETA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
1
KAPUŚCIŃSKI TADEUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
2
KOWALSKI WIKTOR AKADEMICKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO TORUŃ  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
3
WOŹNIAK NIKODEM AKADEMICKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO TORUŃ  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
4
DROSZCZ ADAM AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
5
DZIOMBA MICHAŁ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 5-3 kyu
5
CHRZAN MACIEJ KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
1
KRUWELSKI MARCEL AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
2
ŻEGLARSKI SZYMON AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
3
WOŁKOWSKI STANISŁAW AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
4
MAKOWSKI KAJETAN KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
5
GÓRNOWICZ IGOR KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 6 kyu
5
WIELGOSZ SZYMON KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
1
WIATROWSKI MACIEJ KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
2
MIKULSKI NIKODEM CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
3
MAZUREK RAFAŁ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
4
KARPIŃSKI STANISŁAW AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
5
GRABARCZYK FRANCISZEK AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
5
BŁASZCZYK MACIEJ KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
7
FOMICHOV ARTEM KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - 7 kyu
7
KLONOWSKI KSAWERY AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
Grupa D - Kata [Ch] - do 8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Ch] - do 8 kyu
1
JĘDRZEJCZYK ADAM AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - do 8 kyu
2
BĄCZEK MICHAŁ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - do 8 kyu
3
KORCZYŃSKI MATEUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kata [Ch] - do 8 kyu
4
CIURUK ROBERT AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
Grupa D - Kata [Dz] - 5-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Dz] - 5-4 kyu
1
HOPPE AGATA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 5-4 kyu
2
MENDEL ALICJA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO BUSHI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 5-4 kyu
3
NOWICKA ELŻBIETA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
1
SZYWAŁA EMILIA KRAKOWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
2
STUDZIŃSKA WIKTORIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
3
SZEWEL TINA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
4
SZEWCZYK BARBARA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
5
DOMACHOWSKA MAŁGORZATA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
5
WOLSZCZAK WERONIKA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
7
GŁOWIENKO POLA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 6 kyu
7
FORMELA NADIA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
1
POROŻYŃSKA OLGA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
2
POBŁOCKA SANDRA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
3
CZARNACKA LIDIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
4
JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKA KORNELIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
5
JUSKO-SCHMIDT ALEKSANDRA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
5
ELIMER ALEKSANDRA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
7
BIELICKA ALEKSANDRA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - 7 kyu
7
SOCHACKA MARTYNA KLUB KARATE NIDAN  POLAND
Grupa D - Kata [Dz] - do 8 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kata [Dz] - do 8 kyu
1
LIEDTKE MARIANNA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - do 8 kyu
2
WIŚNIEWSKA POLA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - do 8 kyu
3
TURZYŃSKA ZUZANNA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Grupa D - Kata [Dz] - do 8 kyu
4
SZMAGLIŃSKA POLA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
1
MIKULSKI NIKODEM CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
2
JĘDRZEJCZYK ADAM AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
3
KARPIŃSKI STANISŁAW AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
3
GRABARCZYK FRANCISZEK AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
5
CIURUK ROBERT AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
5
KORCZYŃSKI MATEUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
7
MAZUREK RAFAŁ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Ch] - do 7 kyu
7
GLAZER DOMINIK KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
1
POROŻYŃSKA OLGA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
2
SOCHACKA MARTYNA KLUB KARATE NIDAN  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
3
DOMRAZEK WIKTORIA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
3
JUSKO-SCHMIDT ALEKSANDRA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
5
BLOK KINGA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Grupa D - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
5
ŚLIWIŃSKA WIKTORIA STAROGARDZKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO  POLAND
Junior - Fuku- go [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Fuku- go [K] - od 3 kyu
1
WYPYCH ANNA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Fuku- go [K] - od 3 kyu
2
WIŚNIEWSKA KINGA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Fuku- go [K] - od 3 kyu
3
PATYNA MAŁGORZATA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior - Fuku- go [K] - od 3 kyu
4
KOSEDA HELENA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
Junior - Fuku- go [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Fuku- go [M] - od 3 kyu
1
CYMAN MATEUSZ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Fuku- go [M] - od 3 kyu
2
ZAKROCZYMSKI JAKUB KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Fuku- go [M] - od 3 kyu
3
BANASZCZYK GRACJAN OZORKOWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Junior - Fuku- go [M] - od 3 kyu
4
DUNAJSKI KACPER KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Junior - Kata [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Kata [K] - od 3 kyu
1
WIŚNIEWSKA KINGA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Kata [K] - od 3 kyu
2
PATYNA MAŁGORZATA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior - Kata [K] - od 3 kyu
3
SADŁOCH JULIA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Junior - Kata [K] - od 3 kyu
4
KOSEDA HELENA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
Junior - Kata [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Kata [M] - od 3 kyu
1
BANASZCZYK GRACJAN OZORKOWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Junior - Kata [M] - od 3 kyu
2
CZOSKA ADAM KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Kata [M] - od 3 kyu
3
LANGE ADRIAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Junior - Kata [M] - od 3 kyu
4
ANTONIAK JAN KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
Junior - Kumite [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Kumite [K] - od 3 kyu
1
PATYNA MAŁGORZATA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior - Kumite [K] - od 3 kyu
2
WIŚNIEWSKA KINGA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Kumite [K] - od 3 kyu
3
WYPYCH ANNA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Kumite [K] - od 3 kyu
3
WLAZŁOWSKA NADIA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
Junior - Kumite [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior - Kumite [M] - od 3 kyu
1
CYMAN MATEUSZ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior - Kumite [M] - od 3 kyu
2
BANASZCZYK GRACJAN OZORKOWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Junior - Kumite [M] - od 3 kyu
3
DUNAJSKI KACPER KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior - Kumite [M] - od 3 kyu
4
ZAKROCZYMSKI JAKUB KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
1
GRYGOROWICZ NATALIA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
2
WODZIŃSKA JULIA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
3
KRUWELSKA ZUZANNA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
4
NARLOCH WIKTORIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
5
BIELICKA NATALIA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [K] - od 3 kyu
5
GROBLICA ZOFIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
Junior młodszy - Fuku- go [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Fuku- go [M] - od 3 kyu
1
CZOSKA JAKUB KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [M] - od 3 kyu
2
GAWROŃSKI FILIP KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Junior młodszy - Fuku- go [M] - od 3 kyu
3
FLOREK WOJCIECH KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
Junior młodszy - Kata [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Kata [K] - od 3 kyu
1
NARLOCH WIKTORIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy - Kata [K] - od 3 kyu
2
GRYGOROWICZ NATALIA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy - Kata [K] - od 3 kyu
3
BEBKIEWICZ SARA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior młodszy - Kata [K] - od 3 kyu
4
KRUWELSKA ZUZANNA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
Junior młodszy - Kata [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Kata [M] - od 3 kyu
1
GAWROŃSKI FILIP KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Junior młodszy - Kata [M] - od 3 kyu
2
KASPRZYKOWSKI JAKUB KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy - Kata [M] - od 3 kyu
3
KOSEDA BRUNO KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Junior młodszy - Kata [M] - od 3 kyu
4
FLOREK WOJCIECH KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
1
NARLOCH WIKTORIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
2
GRYGOROWICZ NATALIA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
3
WODZIŃSKA JULIA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
3
BEBKIEWICZ SARA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
5
JAROSZEWSKA HANNA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [K] - od 3 kyu
5
KRUWELSKA ZUZANNA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
1
CZOSKA JAKUB KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
2
GAWROŃSKI FILIP KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
3
KOSEDA BRUNO KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
4
KASPRZYKOWSKI JAKUB KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
5
WITEK JAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Junior młodszy - Kumite [M] - od 3 kyu
5
FLOREK WOJCIECH KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
Junior młodszy/Junior - Kata [K] - 9-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy/Junior - Kata [K] - 9-4 kyu
1
GUNTHER MARTYNA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [K] - 9-4 kyu
2
JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKA WIKTORIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [K] - 9-4 kyu
3
SEROCKA MAJA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [K] - 9-4 kyu
4
SZWICHTENBERG MAJA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
Junior młodszy/Junior - Kata [M] - 9-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Junior młodszy/Junior - Kata [M] - 9-4 kyu
1
BIELIŃSKI PIOTR KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [M] - 9-4 kyu
2
STENKA MARCELI KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [M] - 9-4 kyu
3
PEŁKA MARCEL KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Junior młodszy/Junior - Kata [M] - 9-4 kyu
4
OLEJNIK SZYMON KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
Młodzieżowiec - Fuku-go [K] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec - Fuku-go [K] - od 3 kyu
1
LESZKA WERONIKA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzieżowiec - Fuku-go [K] - od 3 kyu
2
CHOWANIEC JAGODA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzieżowiec - Fuku-go [K] - od 3 kyu
3
WITBRODT KAROLINA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec - Fuku-go [K] - od 3 kyu
4
MODRZEJEWSKA AGNIESZKA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Młodzieżowiec - Fuku-go [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec - Fuku-go [M] - od 3 kyu
1
JARZĄBEK NIKODEM KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzieżowiec - Fuku-go [M] - od 3 kyu
2
DZIENISZ JAROMIR KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec - Fuku-go [M] - od 3 kyu
3
KAWAŁKO FILIP KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzieżowiec - Kumite [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec - Kumite [M] - od 3 kyu
1
JARZĄBEK NIKODEM KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzieżowiec - Kumite [M] - od 3 kyu
2
DZIENISZ JAROMIR KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec - Kumite [M] - od 3 kyu
3
KAWAŁKO FILIP KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzieżowiec/Senior - Kata [K]
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec/Senior - Kata [K]
1
LESZKA WERONIKA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [K]
2
WITBRODT KAROLINA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [K]
3
KACZOROWSKA MARTA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [K]
4
CYMAN MAŁGORZATA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Młodzieżowiec/Senior - Kata [M]
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec/Senior - Kata [M]
1
DZIENISZ JAROMIR KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [M]
2
JARZĄBEK NIKODEM KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [M]
3
TODYNEK WOJCIECH AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kata [M]
4
KAWAŁKO FILIP KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzieżowiec/Senior - Kumite [K]
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzieżowiec/Senior - Kumite [K]
1
LESZKA WERONIKA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kumite [K]
2
WITBRODT KAROLINA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzieżowiec/Senior - Kumite [K]
3
CHOWANIEC JAGODA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
1
JANKOWSKI KRYSTIAN KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
2
BONIK OLIWIER KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
3
CZOSKA SZYMON KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
4
DĘBKOWSKI MATEUSZ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Ch] - 5-1 kyu
5
TRZOSKA ALEKSANDER KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
1
MAĆKIEWICZ ANTONINA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
2
SPICA AGNIESZKA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
3
ZEIDLER ZOFIA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
3
BEBKIEWICZ LAURA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
5
KOTŁOWSKA JULIA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
5
WIELGOSZ MARTA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
7
ZAKROCZYMSKA AGATA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Fuku-go [Dz] - 5-1 kyu
7
KAPICA JULIA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
1
POBŁOCKI MAKSYMILIAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
2
WOJCIECHOWSKI MAKSYMILIAN KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
3
KALETA WOJCIECH KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
3
PRZEWOSKI SZYMON KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Ch] - 6 kyu
5
SOROCZYŃSKI KSAWERY AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6 kyu
1
LANGOWSKA NIKOLA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6 kyu
2
KOŁODZIEJ AURELIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Jiyu Ippon Kumite [Dz] - 6 kyu
3
GRANDZICKA KINGA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzik - Kata [Ch] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Ch] - 5-1 kyu
1
BONIK OLIWIER KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 5-1 kyu
2
JANKOWSKI KRYSTIAN KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 5-1 kyu
3
CZOSKA SZYMON KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 5-1 kyu
4
TARASIUK WIKTOR KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
1
POBŁOCKI MAKSYMILIAN AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
2
KALETA WOJCIECH KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
3
SOROCZYŃSKI KSAWERY AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
4
WOJCIECHOWSKI MAKSYMILIAN KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
5
PRZEWOSKI SZYMON KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 6 kyu
5
TOMCZYK BŁAŻEJ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
1
SLEDŹ GABRIEL KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
2
DOLNY KSAWERY KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
3
DZIAMBOR JAN KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
4
JASNOCH FRANCISZEK KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
5
BURCZYK KRZYSZTOF AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
5
KRAUTCHENIA MATSVEI AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
7
PATYK JULIAN KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Ch] - 9-7 kyu
7
MUSIAŁ DARIUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
Młodzik - Kata [Dz] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Dz] - 5-1 kyu
1
BEBKIEWICZ LAURA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 5-1 kyu
2
GOŁAS MARTA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 5-1 kyu
3
MAĆKIEWICZ ANTONINA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 5-1 kyu
4
WIELGOSZ MARTA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Młodzik - Kata [Dz] - 6 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Dz] - 6 kyu
1
KOŁODZIEJ AURELIA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 6 kyu
2
BŁYSZCZAK LAURA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 6 kyu
3
GRANDZICKA KINGA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 6 kyu
4
LANGOWSKA NIKOLA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
1
DZIAMBOR ZOFIA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
2
KASZUBOWSKA NINA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
3
KALK OLIWIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KAZOKU  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
4
BĄCZEK NATALIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
5
ZAKOŚCIELNA KAROLINA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
5
LIZAKOWSKA DOMINIKA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Młodzik - Kata [Dz] - 9-7 kyu
7
HINC NATALIA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
1
SLEDŹ GABRIEL KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
2
DOLNY KSAWERY KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
3
JASNOCH FRANCISZEK KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
3
KRAUTCHENIA MATSVEI AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
5
MUSIAŁ DARIUSZ AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Ch] - 9-7 kyu
5
ŚLIWIŃSKI PAWEŁ STAROGARDZKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO  POLAND
Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
1
DZIAMBOR ZOFIA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
2
KASZUBOWSKA NINA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Młodzik - Kihon Ippon Kumite [Dz] - 9-7 kyu
3
ZAKOŚCIELNA KAROLINA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
Młodzik - Ko-go Kumite [Ch] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Ko-go Kumite [Ch] - 5-1 kyu
1
JANKOWSKI KRYSTIAN KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Ch] - 5-1 kyu
2
CZOSKA SZYMON KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Ch] - 5-1 kyu
3
DĘBKOWSKI MATEUSZ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Ch] - 5-1 kyu
4
POPŁAWSKI ALEKS KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
1
MAĆKIEWICZ ANTONINA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
2
BEBKIEWICZ LAURA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
3
ZEIDLER ZOFIA KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
3
JAŃCZAK KATARZYNA KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KURO-OBI  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
5
SOKOŁOWSKA ZUZANNA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
5
GOŁAS MARTA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
7
KAPICA JULIA CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Młodzik - Ko-go Kumite [Dz] - 5-1 kyu
7
WIELGOSZ MARTA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
1
SIELSKI MICHAŁ CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
2
LANGE DAWID AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
3
WOLSZCZAK MARCIN CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
3
BEBKIEWICZ TOMASZ KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Senior 30+ - Jiyu Ippon Kumite [M] - 6-4 kyu
5
GOMUŁKA PAWEŁ CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
Senior 30+ - Kata [K]
Categories Rank Name   Club Country    
Senior 30+ - Kata [K]
1
PIEKARSKA AGNIESZKA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Senior 30+ - Kata [K]
2
JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKA MONIKA KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Senior 30+ - Kata [K]
3
ZAKRZEWSKA EWA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Senior 30+ - Kata [K]
4
DEJA MONIKA KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
1
SABINIARZ RYSZARD KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
2
LUBIŃSKI PIOTR KARATE KLUB BYTÓW  POLAND
        Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
3
KOSEDA MACIEJ KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
3
KANCZKOWSKI MICHAŁ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Senior 30+ - Kumite [M] - od 3 kyu
5
JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKI RYSZARD KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
Senior 50+ - Kata [K]
Categories Rank Name   Club Country    
Senior 50+ - Kata [K]
1
PAWŁOWSKA AGATA KOŚCIERSKI KLUB KARATE - DO SEIUNCHIN  POLAND
        Senior 50+ - Kata [K]
2
MAKIŁA RENATA KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
        Senior 50+ - Kata [K]
3
GARBARCZYK ALINA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
        Senior 50+ - Kata [K]
4
LECHMAN BARBARA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE  POLAND
Senior+ - Kata [M] - 9-4 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Senior+ - Kata [M] - 9-4 kyu
1
SIELSKI MICHAŁ CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - 9-4 kyu
2
BEBKIEWICZ TOMASZ KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - 9-4 kyu
3
LANGE DAWID AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - 9-4 kyu
4
GOMUŁKA PAWEŁ CENTRUM KARATE KIGAI  POLAND
Senior+ - Kata [M] - od 3 kyu
Categories Rank Name   Club Country    
Senior+ - Kata [M] - od 3 kyu
1
SABINIARZ RYSZARD KARATE KLUB GDYNIA  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - od 3 kyu
2
TOMCZYK KRZYSZTOF AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO KOSZALIN  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - od 3 kyu
3
JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKI RYSZARD KARATE KLUB INAZUMA  POLAND
        Senior+ - Kata [M] - od 3 kyu
4
KANCZKOWSKI MICHAŁ KARATE KLUB WEJHEROWO  POLAND
  
Privacy statement | GTC

WTKU - 2024 (2024-05-24 03:14:26 CEST +02:00)