Results
 
Prvi pokalni turnir v tradicionalnem karateju - Katana euro cup 2022 - Results  print this site
 Search:
KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI 1gold Grade 4(Hemler, Oblak, Valek) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI 2silver Grade 5(Fele, Jovanovski, Vangennip Gostiša) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO KADETI AMLADINCI A MLAJŠI ČLANI A- RJAVI/ČRNI 3bronze WAZA-ARI 1(Italo, Košir, Čarman) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI 1gold Grade 9(Lah, Tance, Vidič) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2silver KARATE KLUB WAZA-ARI(Horozović, Ibišević, Čelenka) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI 3bronze WAZA-ARI 3(Avdić, Omanović, Đaferi) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČICE D, MLAJŠE DEKLICE D - BELI 4 KARATE KLUB WAZA-ARI(Djurić, Pezer, Smlatić) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI 1gold Grade 2(Lukman, Slaviček, Zajc) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI 2silver Grade 12(Mozetič, Rus, Šepul) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČKI C, MLAJŠI DEČKI C, STAREJŠI DEČKI B - RUMENI/ORANŽNI/ZELENI/MODRI 3bronze Grade 7(Islamaj, Weber, Weber) Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI 1gold WAZA-ARI 2(Beganović, Tahić, Čelenka) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI 2silver Grade 10(Kapler, Keše, Mohorič) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MALČKI D, KADETI D - BELI 3bronze Grade 6(Cvet, Islamaj, Škodlar) Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI 1gold Karate akademija Radovljica(GRAD, GRAD, PRETNAR) Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2silver Grade 3(Bajramaj, Gombaši, Lah) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI 3bronze Grade 11(Mozetič, Rešetić Vede, Šarić) Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE B, STAREJŠE DEKLICE B, KADETINJE B - ZELENI/MODRI 4 KARATE KLUB WAZA-ARI(Sadiković, Silić, Smajić) KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE C, STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE C, STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 1gold KIMON st. deklice(Repnik, Skube, ČOPI) KIMON  SLOVENIA
        KATA EKIPNO MLAJŠE DEKLICE C, STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Grade 8(Aram, Grabež, Jašić) Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI 1gold Markič Aljaž Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI 2silver Felle Drago Karate klub Mislinja  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI 3bronze Legat Matija KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A - RJAVI/ČRNI 4 Stojanov Spase Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 1gold Zore Tristan Karate klub Kensei  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2silver Fele Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 3bronze Kolakovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 4 Gostiša Van Gennip Nick Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 5 Čarman Lenart KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 6 Šulgaj Andrej Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 1gold Košir Sebastjan KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 2silver Juvan Andrej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 3bronze Terbovc Matic Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 4 Jovanovski Kristian Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 5 Košir Leon KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 6 Talić Din KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 7 Lipušček Marcel Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 8 Misson Martin Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI B, MLADINCI B, ČLANI B, STAREJŠI ČLANI B - ZELENI/MODRI 9 PRETNAR NEJC Karate Akademija  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI 1gold BAŠIČ ANES Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Bizjak Anže Akademija Natura-Do  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETI C, MLAJŠI ČLANI C, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze Dobovišek Sergej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI 1gold Jeremić Dunja Akademija Natura-Do  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI 2silver Gomboši Naya Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI 3bronze Lah Zarja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI 4 Kavčič Petra KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE B, STAREJŠE ČLANICE B - ZELENI/MODRI 5 Bajramaj Alvina Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 1gold Zupančič Zoja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 2silver Jimenez Elvira Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 3bronze Ažbe Ema Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 4 Kenda Sara Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 5 Dobravc Nina KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO KADETINJE D, MLADINKE D - BELI 6 Pičulin Anika Karate klub Goryu  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 1gold Pance Luna Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 2silver Vidič Helena Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 3bronze Lah Brina Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 4 Laginja Valentina Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 5 Pejič Mila Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 6 Čalkić Lorena Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 7 Djurić Lana KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 8 POGAČNIK LARA Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 9 Banjac Luiza KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 10 Džordžić Surya Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 10 Rajk Minka Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 12 MUČIČ HANA Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 13 Lipovčić Darja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČICE D - BELI 14 Đaferi Nejla KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 1gold Islamaj Liam Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 2silver Kolakovič Ajan Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 3bronze Prevc Maks KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 4 Obradovič Milan Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 5 Cvet Vitan Lan Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 6 Rus Vid Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 7 Polc Mark Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 8 Kenda Jošt Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Škodlar Natan Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 10 Ivanušič David Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 11 Tahić Bilal KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 12 Rakovič Kris Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 13 Lubi Bratuž Rok Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 14 Šepul Matic Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 15 Kapler Enej Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 16 Rajk Bine Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 17 Mohorič Lian Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 18 Keše Jakob Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 19 Šečić Viktor Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 20 Topalović Din KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 21 Pontelli Maks Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MALČKI D - BELI 22 Podobnik Jon Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 1gold Kogovšek Zoja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2silver Majkić Gaja Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 3bronze GRAD ANIKA Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 4 Smodiš Nia Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 5 Sadiković Taira KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 6 Rešetić Vede Hannah Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 7 Munih Teja Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 8 Kovič Jona Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 9 Silić Lamija KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 1gold Dizdarević Hana KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Dizdarević Alina KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze BASSANESE VITA Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 4 Aram Eva Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 5 Čimžar Neli Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 6 Šarić Nađa Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 7 Smajić Adna KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 8 Mozetič Sara Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C, MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI 9 ADAMIČ JULIJA Karate Akademija  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 1gold Horozović Larisa KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2silver Jašić Đana Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 3bronze Pegan Sofia KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 4 Čelenka Sumeja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 5 Avdić Sayra KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 6 Podlipnik Ajda Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 7 Vidič Lucija Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 8 Rutar Jasmina Karate klub Goryu  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1gold Malačič Peter KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 2silver Dobovišek Mitja KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 3bronze Ogris Žak Karate klub Mislinja  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 4 Valek Bor Karate Klub Kaze  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 5 Oblak Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 6 Hemler Marko Karate klub Grade  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 1gold Slaviček Enej Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2silver B. Novak Jernej Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 3bronze Zajc Jošt Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 4 Mihelič Antonio KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 5 Lukman Gaber Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 6 GRAD MARK Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 7 Malavašič Rok Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 8 Sušnik Domen Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 9 Dabižljevič Marko Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI B, STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 10 Brestovac Jan Vid KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 1gold Boh Luka KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Antolin Jošt Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze TRIPLAT TEVŽ Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 4 Weber Aljaž Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 5 Weber Matic Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 6 Mozetič Erik Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 6 ADAMIČ JAKOB Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 8 BOLČINA URBAN Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 9 Islamaj Ian Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 10 GOLEC ROK Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C, MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI 11 GRAČNER MAXIM Karate Akademija  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 1gold Ibišević Ajdin KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2silver Cvet Lian Val Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 3bronze Čelenka Muhamed KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 4 Rozman Tom Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 5 Petrovič Tristan Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 6 Trajković Miha Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 7 Delor Teo Anton Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 8 Brežan Vitan Karate klub Goryu  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO OPP MLADINCI in ČLANI in VETERANI - vsi pasovi
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO OPP MLADINCI in ČLANI in VETERANI - vsi pasovi 1gold PRIMC JOŽE KK Oldersi  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 1gold Kostić Ajša Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 2silver Podboršek Ela Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 3bronze Šifrar Manca Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 4 Oblak Nina Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 5 Liška Lara Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE A, KADETINJE A, MLADINKE A, MLAJŠE ČLANICE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI 6 Italo Pia KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 1gold Omejc Kravanja Ema Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2silver Pejič Ana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 3bronze Kragelj Zala Karate klub Goryu  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 4 Zorc Ina KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 5 Zorc Ita KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 6 Čehajič Katrin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI 1gold ČOPI ELIZA KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Hafizovič Ajla Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze GRIPARIČ DAŠA Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI 4 MAGISTER MILA Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE C, KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI 5 Maher Lana KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI 1gold Skube Stella Ava KIMON  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI 2silver Vidmar Zarja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI 3bronze Leban Manuela Karate klub Goryu  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 1gold MARTINS VASCONCELLOS PEDRO Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2silver ZUPAN BOR Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze ZUPAN ŽIGA Karate Akademija  SLOVENIA
KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 1gold Ovsiannikov Aleksey Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 2silver Stepanov Nikita Karate klub Tora  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 3bronze Mulalić Mensur Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 4 GARTNAR VID Karate Akademija  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 5 Zore Ažbe Karate klub Kensei  SLOVENIA
        KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI D, KADETI D, MLADINCI D - BELI 6 Simivassen Samuel Richard Karate klub Grade  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 1gold Smajić Adna KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2silver ADAMIČ JULIJA Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze URŠIČ MEDEJA Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE C MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze BASSANESE VITA Karate Akademija  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 1gold Pance Luna Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 2silver Lah Brina Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 3bronze POGAČNIK LARA Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 3bronze Đaferi Nejla KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 5 MUČIČ HANA Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 5 Banjac Luiza KIMON  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 5 Vidič Helena Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 5 Lipovčić Darja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 9 Džordžić Surya Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČICE D - BELI 9 Čalkić Lorena Karate klub Grade  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 1gold Boh Luka KIMON  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2silver Mozetič Erik Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze ADAMIČ JAKOB Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze GRAČNER MAXIM Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 5 BOLČINA URBAN Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 5 TRIPLAT TEVŽ Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI C -MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 5 GOLEC ROK Karate Akademija  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 1gold Kapler Enej Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 2silver Mujkić Irnel KIMON  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 3bronze Tahić Bilal KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 3bronze KOŠIR BASTIAN Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 5 Prevc Maks KIMON  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 5 Islamaj Liam Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 5 TOMO MUČIČ Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 5 Mohorič Lian Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 LINDIČ DOMEN Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Cvet Vitan Lan Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Šečić Viktor Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Polc Mark Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Škodlar Natan Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Šepul Matic Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 9 Topalović Din KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 17 Rus Vid Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MALČKI D - BELI 17 Pontelli Maks Karate klub Grade  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 1gold Horozović Larisa KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 2silver Avdić Sayra KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 3bronze Jašić Đana Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 3bronze DEWAELE NINA Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 5 Pegan Sofia KIMON  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 5 Vidič Lucija Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE D STAREJŠE DEKLICE D - BELI 5 Čelenka Sumeja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 1gold Ibišević Ajdin KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 2silver Čelenka Muhamed KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 3bronze Omanović Harun KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 3bronze Delor Teo Anton Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 5 Cvet Lian Val Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 5 ZUPAN DOMEN Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 5 Simivassen Samuel Richard Karate klub Grade  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI D STAREJŠI DEČKI D - BELI 5 GARTNAR VID Karate Akademija  SLOVENIA
KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI
Categories Rank Name   Club Country    
KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 1gold MARTINS VASCONCELLOS PEDRO Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2silver GARTNAR VID Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze ZUPAN BOR Karate Akademija  SLOVENIA
        KIHON POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 3bronze ZUPAN ŽIGA Karate Akademija  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 1gold Stojanov Spase Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 2silver Felle Drago Karate klub Mislinja  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO ČLANI A, VETERANI A, MLADINCI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 3bronze Kolakovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE 1gold Gostiša Van Gennip Nick Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE 2silver Šulgaj Andrej Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE 3bronze Fele Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETI A MLAJŠI ČLANI - ZELENI/MODRIRJAVI/ČRNI KO-GO KUMITE 3bronze Peršin Patrik Akademija Natura-Do  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 1gold Lah Zarja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 2silver Gomboši Naya Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Čehajič Katrin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Bajramaj Alvina Karate klub Grade  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 1gold Maher Lana KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 2silver GRIPARIČ DAŠA Karate klub Tora  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO KADETINJE C KADETINJE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 3bronze Zupančič Zoja Karate klub Grade  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 1gold Kostić Ajša Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 2silver Podboršek Ela Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 3bronze Liška Lara Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLADINKE A, ČLANICE A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 3bronze Šifrar Manca Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 1gold Kogovšek Zoja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 2silver Smodiš Nia Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Kovič Jona Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Rešetić Vede Hannah Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 5 Pejič Ana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE B STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 5 Majkić Gaja Karate klub Tora  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 1gold Šarić Nađa Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 2silver Mozetič Sara Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 3bronze Dizdarević Hana KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 3bronze Aram Eva Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Čimžar Neli Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Vidmar Zarja Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠE DEKLICE C STAREJŠE DEKLICE D - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Grabež Nikolina Karate klub Grade  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 1gold Valek Bor Karate Klub Kaze  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 2silver Hemler Marko Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI JIYU KUMITE 3bronze Oblak Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 1gold Antolin Jošt Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 2silver Islamaj Ian Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 3bronze Boh Luka KIMON  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 3bronze BAŠIČ ANES Karate klub Tora  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Delor Teo Anton Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Ibišević Ajdin KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Weber Aljaž Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 5 Cvet Lian Val Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO MLAJŠI DEČKI C MLAJŠI DEČKI D KADETI - BELI/RUMENI/ORANŽNI KIHON IPPON KUMITE 9 Weber Matic Karate klub Grade  SLOVENIA
KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 1gold Slaviček Enej Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 2silver Terbovc Matic Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Lukman Gaber Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 3bronze Zajc Jošt Karate klub Grade  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 5 Lipušček Marcel Karate klub mladina, Škofja Loka  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 5 Brestovac Jan Vid KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        KUMITE POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI B KADETI B ZELENI/MODRI JIYU IPPON KUMITE 7 Malavašič Rok Karate klub Grade  SLOVENIA
  
Privacy statement | GTC |  Imprint

ITKF - 2022 (2022-10-04 19:18:23 CEST +02:00)